Zamów dietę

Wszystkie jadłospisy tworzę indywidualnie dla każdej osoby, nie bazuje na „gotowcach”. Posiłki są dostosowane do trybu życia oraz personalnych upodobaniach kulinarnych. Dieta powinna być przede wszystkim przyjemnością nie ograniczaniem, wypada żeby w miarę możliwości znajdywały się w niej produkty lubiane. Każdy jadłospis zawiera przepisy kulinarne. Kontakt ze mną jest stały, w razie pytań lub po prostu chęci okazania wsparcia proszę pisać na adres mailowy agata.lazar.dietetyk@gmail.com.

Jadłospisy

Dieta 7 dniowa 120 zł        

Dieta 14 dniowa 170 zł

Jest to oferta możliwości zakupu jadłospisu bez wcześniejszej konsultacji. Należy wówczas:

– Wypełnić dokładnie formularz zgłoszeniowy (kliknij w odnośniki aby pobrać) dla kobiet lub dla mężczyzn

– Przesłać go na maila agata.lazar.dietetyk@gmail.com, jeżeli posiadasz aktualne badania krwi załącz je do maila (morfologia, profil lipidowy, glukoza oraz specjalistyczne badania w określonej jednostce chorobowej – są opisane poniżej)

– Otrzymasz ode mnie maila potwierdzającego wysłanie formularza do 2 dni roboczych oraz numer konta bankowego, na które należy przelać kwotę. W tytule podać imię i nazwisko.

– Maksymalnie do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na maila wysyłam gotowy jadłospis.

– Po 2 tygodniach skontaktuję się z Tobą w celu omówienia realizacji diety. Kolejny kontakt będzie po miesiącu od rozpoczęcia diety. Omówimy efekty stosowania diety i w razie potrzeby zmodyfikujemy jadłospis

Badania specjalistyczne w określonych jednostkach chorobowych:

  • Cukrzyca –Poziom glukozy po każdym posiłku przez 2 ostatnie dni
  • Insulinoopornośc –Poziom glukozy oraz insuliny na czczo
  • Niedoczynność tarczycy oraz Hashimoto –Poziom anty TPO, TSH, FT3, FT4
  • Dna moczanowa -Stężenie kwasu moczowego
  • Nadczynność tarczycy -Poziom TSH, FT3 FT4