Porada dietetyczna

Udzielam również samych porad dietetycznych. Jest to idealna opcja dla osób które nie lubią trzymać się sztywnego schematu diety. W przypadku takiej konsultacji doradzam ile i jakimi produktami należy się posilać w ciągu dnia. Nie narzucam określonych posiłków, jedynie doradzam grupę produktów, którą należy spożywać. Każdy może sobie indywidualnie komponować dania z określonych grup produktów.

Po konsultacji otrzymujesz listę dozwolonych i niedozwolonych artykułów spożywczych. Porad udzielam w formie skype’a lub drogą mailową.

Porada żywieniowa dotyczy wszystkich, jest dla osób o prawidłowej masie ciała, którzy chcą wiedzieć jak należy się odżywiać oraz dla każdego kto chce zgubić zbędne kilogramy. A także dla osób, które potrzebują porad w kwestii żywienia w określonej jednostce chorobowej.

Cena porady żywieniowej to 80 zł

Przebieg porady:

– Należy pobrać i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj, a następnie wysłać go na adres mailowy agata.lazar.dietetyk@gmail.com,

– Maksymalnie do 3 dni roboczych wysyłam potwierdzenie otrzymania formularza oraz numer konta bankowego, na które należy przelać kwotę. W tytule podać imię i nazwisko oraz „porada dietetyczna„

– Po zaksięgowaniu pieniędzy maksymalnie do 3 dni roboczych skontaktuje się z Panią/Panem w celu odbycia porady żywieniowej.

-Następnie do 3 dni wysyłam na maila produkty zalecane oraz niezalecane w diecie.